Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Piłkarze Realu Madryt na A380

Lotnictwo cywilne, 19 grudnia 2018

Linie lotnicze Emirates na jednym ze swoich samolotów A380 zaprezentowały nowe malowanie z wizerunkiem najlepszych zawodników drużyny piłkarskiej Real Madryt w akcji. Przewoźnik jest głównym sponsorem hiszpańskiego klubu.

Na wykonanej na specjalne zamówienie kalkomanii naniesionej na jeden z A380 należących do Emirates widoczni są zawodnicy pierwszej drużyny Realu Madryt / Zdjęcia: Emirates

Nowa kalkomania powstała z okazji czarterowego lotu piłkarzy Realu na pokładzie A380 Emirates z Madrytu do Abu Zabi, gdzie jako obecni obrońcy tytułu zwycięzcy Ligi Mistrzów UEFA powalczą z mistrzami międzynarodowych rozgrywek klubowych z innych kontynentów. Hiszpanie rozegrają pierwszy mecz dzisiaj, z japońskim zespołem Kashima Antlers.

Na wykonanej na specjalne zamówienie kalkomanii widoczni są zawodnicy pierwszej drużyny Realu Madryt: Marcelo, Luka Modrić, Sergio Ramos, Gareth Bale i Karim Benzema. Malowanie zajmuje ponad 200 m2 po obu stronach kadłuba.

Wizerunki piłkarzy Realu Madryt po raz pierwszy pojawiły się na A380 Emirates w 2015 i od tamtej pory stanowią atrakcyjny symbol współpracy przewoźnika z klubem
 

Wizerunki piłkarzy Realu Madryt po raz pierwszy pojawiły się na A380 Emirates w 2015 i od tamtej pory stanowią atrakcyjny symbol współpracy przewoźnika z klubem. Emirates są głównym sponsorem Realu Madryt od 2013, a na koszulkach zawodników klubu znajduje się logo Fly Emirates (Nowa kalkomania Realu Madryt , 2017-03-18).

Zawodników Realu Madryt można będzie podziwiać przez następne pół roku – w tym czasie kibice będą mogli wypatrywać A380 Emirates w Waszyngtonie, Nicei, Londynie-Gatwick, Sao Paulo i na Mauritiusie, dokąd wykonywać będzie regularne loty.
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.