Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ACJ320neo dla Comlux

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 25 marca 2019

Mająca swoją główną siedzibę w Szwajcarii spółka Comlux odebrała dziś w Hamburgu pierwszy z trzech samolotów odrzutowych klasy biznes ACJ320neo, zamówionych w lutym 2016. Wszystkie samoloty, napędzane silnikami CFM International LEAP-1A i wyposażone w rozpraszacze wirów brzegowych na końcach skrzydeł (tzw. Sharklety), otrzymają wyposażenie kabiny VIP w centrum Comlux Completion w Indianapolis.

Pierwszy ACJ320neo, który trafił do floty Comlux / Zdjęcie: Airbus 

Nowy ACJ320neo daje nam możliwość wykonywania lotów bez międzylądowania do jeszcze większej części świata. CFM International wspiera Comlux przez wiele lat i dlatego wybraliśmy jego nowe, paliwooszczędne i wysoce niezawodne silniki LEAP-1A do napędu samolotów. Comlux Completion zainstaluje wyjątkowe wnętrze kabiny VIP, wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie, aby zaoferować naszemu klientowi najwyższy komfort i luksus – powiedział prezes wykonawczy i dyrektor generalny Comlux Richard Gaona.

Odrzutowce dyspozycyjne Airbusa cieszą się już doskonałą reputacją ze względu na komfort, niezawodność i wartość i już mają koszty użytkowania zbliżone do tradycyjnych odrzutowców biznesowych dzięki oparciu konstrukcji na samolotach komunikacyjnych, a teraz, w wersjach neo, są jeszcze bardziej ekonomiczne – dodał prezes ACJ Benoit Defforge. 

Dotychczas Airbus zdobył zamówienia na 11 samolotów rodziny ACJ320neo (Oblot ACJ320neo, 2018-11-20). Pierwszy został przekazany brytyjskiej spółce Acropolis Aviation w styczniu br.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.