Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Broń Colta w ofercie Cenzinu

Przemysł zbrojeniowy, 27 marca 2019

Długo oczekiwana broń produkowana przez Colt's Manufacturing Company jest już w Polsce. W najnowszej dostawie do sklepu Cenzin (Grupa PGZ) trafiły najciekawsze egzemplarze rewolwerów, pistoletów i karabinków kultowego amerykańskiego producenta. Broń dostępna jest zarówno w sprzedaży detalicznej jak i instytucjonalnej (Cenzin i Cenrex połączone, 2019-03-01).

Broń produkowana przez Colt's Manufacturing Company dostępna jest w Polsce zarówno w sprzedaży detalicznej jak i instytucjonalnej / Zdjęcia: Cenzin

Broń legendarnej Colt's Manufacturing Company, której tradycje sięgają podboju Dzikiego Zachodu, jest już do kupienia w sklepie internetowym Cenzin. Założona w 1836 przez Samuela Colta, konstruktora najpopularniejszych rewolwerów w historii broni strzeleckiej, Colt’s Manufacturing Company z siedzibą w Hartford w stanie Connecticut produkuje nowoczesną broń strzelecką użytkowaną przez wojsko, służby mundurowe i strzelców sportowych na całym świecie.

To właśnie z fabryki Colta wywodzi się słynny pistolet model 1911, czy też różnorodne wersje karabinów AR-10 oraz AR-15. Broń Colta sprawdziła się na frontach obu wojen światowych, w dżunglach Wietnamu, w piasku i kurzu Iraku i w Afganistanie. 

W aktualnej ofercie Cenzin znaleźć można, między innymi, karabiny AR-15 kal. 5,56 mm i 9 mm w wersjach Expanse oraz Trooper. Nie zabraknie również pistoletów kalibru 9 mm i 11,43 mm, takich jak Colt Government, Competition, Gold Cup Trophy i Gold Cup National Match, czy M45 Rail Gun. Dla fanów klasyki dostępne są także rewolwery Cobra kal. .38 Special.
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.