Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rheinmetall przejął IBD Deisenroth

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 27 marca 2019

Uzupełniając swoje portfolio w dziedzinie technologii ochrony pojazdów wojskowych, Grupa Rheinmetall przejęła aktywa operacyjne spółki IBD Deisenroth Engineering GmbH z niemieckiego Lohmar. Strony nie ujawniły kwoty transakcji, ograniczając się do stwierdzenia, że osiągnięto już niezbędne porozumienia, a transakcja wejdzie w życie 1 czerwca 2019.

IBD Deisenroth Engineering jest światowej sławy dostawcą systemów ochrony pasywnej / Ilustracja: IBD

IBD Deisenroth Engineering jest światowej sławy dostawcą systemów ochrony pasywnej, głównie pojazdów wojskowych. Spółka zatrudnia około 120 pracowników. W 2018 odnotowała sprzedaż w wysokości ok. 35 mln euro.

Przejęcie IBD Deisenroth umocni pozycję Rheinmetalla jako głównego dostawcy zaawansowanych technologii obronnych dla wojsk lądowych Niemiec, ich sojuszników i innych nabywców (Nowy system ochrony czołgów, 2018-07-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.