Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsze samoloty w Daxing

Lotnictwo cywilne, 13 maja 2019

Dziś, zgodnie z wcześniejszymi planami (Testy nowego lotniska Pekinu, 2019-05-09), na nowym lotnisku Pekinu – Daxing wylądowały cztery samoloty komercyjne. Jako pierwszy, o 9:30 czasu lokalnego wylądował Airbus A380 z China Southern Airlines. Za nim, w krótkich odstępach pojawiły się A350-900 z China Eastern Airlines, Boeing 747-8 z Air China i 787-9 z Xiamen Airlines. Ten ostatni wylądował o 9:46.

Cztery pierwsze samoloty komercyjne na nowym lotnisku Pekinu – Daxing, 13 maja 2019, 10:00 czasu lokalnego / Zdjęcie: Daxing Airport

Po wykonaniu podstawowych obsług i pamiątkowych zdjęć samoloty odleciały, każdy z innego pasa, by kontynuować normalne rejsy. Test lotniska uznano za udany. Trwał około godziny.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.