Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

WP poszukuje samochód sanitarnych

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 04 czerwca 2019

Inspektorat Uzbrojenia MON ogłosił przetarg na nowe samochody sanitarne wielonoszowe. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 175 samochodów sanitarnych wielonoszowych w ramach zamówienia gwarantowanego.

/ Zdjęcie: Departament Wojskowej Służby Zdrowia 

Samochody powinny być nowe (dopuszcza się, aby pochodziły z II półrocza roku poprzedzającego rok dostawy) i powinny składać się z: podwozia o układzie napędowym 4x4 (stały lub dołączany), przedziału kierowcy i przedziału medycznego do transportu poszkodowanych.

Samochód sanitarny wielonoszowy wraz z zabudową specjalistyczną i wyposażeniem medycznym powinien posiadać rezerwę masy (ładowność) minimum 1300 kg w stosunku do dopuszczalnej masy całkowitej. Całkowita wysokość samochodu z zabudową specjalną powinna wynosić maksymalnie 3 m (nie wliczając anten elastycznych).

Przedmiot zamówienia obejmuje szkolenia, dokumentację techniczną oraz świadczenie usług naprawy oraz obsługi w okresie gwarancyjnym realizowane przez autoryzowane warsztaty na i poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia określone będą w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.

Wybrana zostanie oferta najkorzystniejsza ekonomicznie z uwzględnieniem ceny (waga 85) i kryteriów technicznych (waga 15). Termin składania ofert lub wniosków (w jęz. polskim) o dopuszczenie do udziału w postępowaniu upływa 12 lipca 2019 o godz. 9:00 (Dialog na samochody sanitarne, 2017-10-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.