Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kontrakt na 76 Su-57

Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, Imprezy branżowe, 28 czerwca 2019

W czasie forum Armia-2019 rząd FR zawarł z dostawcami 46 kontraktów o łącznej wartości biliona rubli. Największym z nich jest zamówienie przez MO FR 76 wielozadaniowych myśliwców Su-57. Samoloty mają być dostarczone do 2028.

Para Su-57 / Zdjęcie: MO FR

O zawarciu umowy na dostawę Su-57 poinformował minister przemysłu i handlu FR Dienis Manturow. O terminie realizacji powiedział zaś dziennikarzom wiceminister obrony, Aleksiej Kriworuczko. Żaden z nich nie ujawnił jednak wartości kontraktu. Nieoficjalnie rosyjskie media piszą o równowartości 2,6 mld USD (Pierwszy seryjny Su-57, 2019-05-30).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.