Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Emirates otworzyły połączenie do Porto

Lotnictwo cywilne, 05 lipca 2019

Linie Emirates otworzyły nowe połączenie do Porto, drugiego kierunku przewoźnika w Portugalii. Cztery loty tygodniowo zapewnią pasażerom Emirates bezpośrednie połączenie do popularnego miasta na północy kraju.

Po lądowaniu w Porto Boeing 777-200LR Emirates został powitany tradycyjnym salutem wodnym / Zdjęcie: Emirates 

Wykonujący inauguracyjny rejs Boeing 777-200LR wylądował na międzynarodowym lotnisku w Porto 2 lipca po południu, zapoczątkowując pierwsze połączenie przewoźnika do północnej Portugalii. Samolot przystosowany jest do przewozu 38 osób w klasie biznes i 264 pasażerów w klasie ekonomicznej (Emirates dotrą do Porto, 2019-02-22).

Rejs z Dubaju do Porto będą realizowane we wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Odlot z Dubaju zaplanowano na 9:15 z lądowaniem w Porto o 14:30. Lot powrotny wyruszy o 17:35 z lądowaniem w Dubaju o 4:15 następnego dnia (wszystkie czasy lokalne).

Dodatkowo oddział cargo przewoźnika, Emirates SkyCargo, będzie mógł przewieźć każdorazowo do 15 t ładunku na nowej trasie, zapewniając miejscowym przedsiębiorcom większe możliwości eksportu i importu towarów (Emirates SkyCargo przewiozły posąg Buddy, 2019-05-02).

Emirates wykonują także dwa loty dziennie na trasie Dubaj-Lizbona.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra