Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa Zelandia uziemiła GA8

Wypadki, Lotnictwo cywilne, Służby państwowe, 21 lipca 2019

Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA) Nowej Zelandii zawiesił loty 21 samolotów zarejestrowanych w tym kraju samolotów GippsAero GA8 Airvan. Powodem są obawy dotyczące bezpieczeństwa. - Mamy wystarczające obawy co do bezpieczeństwa tych samolotów, aby je uziemić, dopóki nie dowiemy się więcej o przyczynie katastrofy z 14 lipca w Szwecji – powiedział wczoraj dyrektor CAA Graeme Harris.

GippsAero GA8 Airvan / Zdjęcie: TheHDAviation – Youtube

14 lipca 2019 w Szwecji wkrótce po starcie rozbił się Airvan ze spadochroniarzami. Samolot spadł z 4 km (Katastrofa Airvana w Szwecji, 2019-07-15). W katastrofie zginęło 9 osób.

Samoloty GippsAero GA8 Airvan są produkowane w Australii. Także ten kraj zawiesił ich loty.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra