Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsze Strykery w Tajlandii

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, Strategia i polityka, 30 sierpnia 2019

Do Tajlandii dotarły pierwsze 4 kołowe transportery opancerzone 8x8 M1126 Stryker. Transakcja jest realizowana zgodnie z procedurą Foreign Military Sales (FMS). W jej ramach Tajlandia ma otrzymać 120 pojazdów, w tym 70 w 2019.

Jeden z pierwszych 4 kto 8x8 M1126 Stryker dostarczonych 29 września 2019 do Tajlandii na pokładzie C-17 Globemaster III / Zdjęcie: JUSMAGTHAI

Tajlandia ma zapłacić za 47 z pierwszych 70 Strykerów. 23 kolejne mają zostać przekazane przez USA w ramach pomocy wojskowej. W 2020 do Tajlandii ma trafić jeszcze 50 transporterów. Tylko 10 z nich zostanie opłaconych. Pozostałe mają zostać przekazane w ramach amerykańskiej pomocy.

Ceremonię oficjalnego przyjęcia kto Stryker przez armię Tajlandii zaplanowano na 12 września 2019. Ma wziąć w niej udział już 10 transporterów. Część Strykerów dostarczanych Tajlandii będzie pochodzić z zasobów US Army (60 Strykerów dla Tajlandii za 175 mln USD, 2019-07-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.