Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe zdolności E-2D

Lotnictwo wojskowe, Marynarka wojenna, 13 września 2019

Pierwszy samolot wczesnego ostrzegania i kierowania E-2D Advanced Hawkeye, z zabudowaną sondą umożliwiającą pobieranie paliwa podczas lotu wylądował w bazie US Navy Norfolk 9 września. Samolot wszedł w skład pokładowej eskadry wczesnego ostrzegania i kierowania VAW-120 Greyhawks.

Do 2020 na stanie US Navy mają znajdować się 2 eskadry wyposażone w E-2D przystosowane do pobierania paliwa podczas lotu / Zdjęcie: US Navy

To ważny dzień dla lotnictwa morskiego, ponieważ stale zwiększamy nasze zdolności i utrzymujemy naszą przewag. Zdolność do pobierania paliwa w powietrzu zwiększy długotrwałość lotu E-2D, polepszając świadomość sytuacyjną w przestrzeni bitewnej i możliwości zintegrowanego kierowania działaniami – powiedział wadm. Roy Kelley, dowódca Naval Air Force Atlantic.

Zdolność tankowania w powietrzu jest przełomem dla E-2D i przyszłych operacji przeciwko równorzędnemu przeciwnikowi. Zaczniemy teraz szkolić pilotów-instruktorów i przeprowadzimy próby tankowania z kilku różnych tankowców lotnictwa US Navy i US Air Force, w tym F/A-18E/F Super Hornet – dodał dowódca VAW-120kmdr por. Scott Wastak (Kontrakt na kolejne E-2D, 2019-04-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.