Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dodatkowy Bell 212 dla Urugwaju

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 30 października 2019

Rząd USA podarował Fuerza Aérea Uruguaya (wojskom lotniczym Urugwaju) śmigłowiec Bell 212. Do końca listopada zostanie on dostarczony na lotnisko Huntsville w Alabamie, a stamtąd przewieziony do Urugwaju.

/ Zdjęcie: via Santiago Rivas

Nowy Bell 212 dołączy do czterech innych wiropłatów tego typu, eksploatowanych przez Escuadrón Aéreo Nº5, stacjonującą w bazie Gen. Cesáreo L. Berisso na lotnisku Carrasco leżącym w pobliżu Montevideo. Obecnie trzy z nich służą w Kongo, wspierając siły pokojowe ONZ (Dar Hiszpanów dla Urugwaju – 4 UH-1H, 2008-11-15).

Na podstawie informacji Santiago Rivasa


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.