Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Seryjny Su-57 prawie gotowy

Przemysł lotniczy, Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, 08 listopada 2019

Wiceminister obrony Rosji Aleksiej Kriworuczko, który odwiedził KnAAZ w Komsomolsku nad Amurem poinformował RIA Nowosti, że zakłady kończą montaż pierwszego seryjnego myśliwca wielozadaniowego stealth Su-57 (Pierwszy seryjny Su-57, 2019-05-30). Samolot jest prawie gotowy do przekazania WKS FR. Ma to nastąpić przed końcem roku.

Pierwszy seryjny Su-57 znajduje się w końcowej fazie montażu w KnAAZ w Komsomolsku nad Amurem / Zdjęcie: RIA Nowosti

Zdjęcie Su-57 w końcowej fazie montażu w kanale Telegram zamieściła RIA Nowosti.

Z wcześniejszych informacji wiadomo, że w br. WKS FR mają otrzymać tylko jeden samolot tego typu. Kolejny ma do nich trafić w przyszłym roku. Dopiero w kolejnych latach wielkość produkcji ma rosnąć. Zamówienie MO FR przewiduje dostawę przez KnAAZ 76 seryjnych Su-57 do 2028.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.