Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Mapy lotnisk Emirates

Lotnictwo cywilne, 18 listopada 2019

Linie Emirates wprowadziły w swojej aplikacji nową funkcję Airport Maps, która ułatwi pasażerom poruszanie się po lotnisku. Funkcja wykrywa lokalizację użytkownika (przez Bluetooth i Wi-Fi) i wyznacza trasę przez poszczególne punkty lotniska – stanowiska odprawy, poczekalnie Emirates, sklepy, restauracje czy bankomaty.

/ Ilustracja: Emirates

Z dostępnej w 19 językach aplikacji Emirates każdego miesiąca korzysta obecnie 1,5 mln użytkowników, którzy z jej pomocą mogą wyszukiwać i rezerwować loty oraz zarządzać rezerwacją i kontem Emirates Skywards.

Nowa funkcja obejmuje mapę portu macierzystego Emirates – terminalu 3 na lotnisku w Dubaju, przez które każdego roku przewija się 90 mln pasażerów, a także największych lotnisk w siatce połączeń Emirates: Londyn-Heathrow, Londyn-Gatwick i Hongkong.

Technologia nawigacyjna została wprowadzona, aby zapewnić wygodę i obsługę na najwyższym poziomie w każdym punkcie styczności klienta z liniami Emirates.

W ostatnim roku aplikacja została wzbogacona o nową funkcję pozwalającą użytkownikom tworzyć własne playlisty z filmami i muzyką przed lotem i synchronizować je z systemem rozrywki pokładowej po wejściu do samolotu (Odprawa Emirates w porcie ... morskim, 2019-11-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.