Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

4 Su-30SM w Armenii

Przemysł lotniczy, Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, 28 grudnia 2019

Premier Armenii Nikol Paszinian poinformował, że do jego kraju dotarły dziś 4 wielozadaniowe myśliwce Su-30SM (Pierwsze Su-30SM dla Armenii, 2019-12-20), które miały tam trafić do końca 2020. Wylądowały w bazie Erebuni pod Erywaniem. Przylecieli nimi piloci rosyjscy. Premier Paszinian przywitał ich osobiście. Towarzyszył mu minister obrony Dawid Tonoian.

Dostarczone Armenii myśliwce Su-30SM noszą numery burtowe 30, 31, 32, 33 czerwone / Zdjęcie: Facebook

Wejście do służby Su-30SM będzie oznaczało odrodzenie armeńskiego lotnictwa myśliwskiego. Obecnie Armenia nie dysponuje myśliwcami. Jedyne jej samoloty bojowe to szturmowe Su-25. Łącznie Armenia chce kupić 12 Su-30SM.

 

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.