Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

ACH130 Aston Martin Edition

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 03 stycznia 2020

Śmigłowiec ACH130 Aston Martin Edition, pierwszy efekt niedawno ogłoszonego partnerstwa między Aston Martin Lagonda i Airbus Corporate Helicopters, został dziś, 3 stycznia, zaprezentowany w Courchevel we francuskich Alpach.

ACH130 Aston Martin Edition jest dostępny na życzenie, a dostawy śmigłowców będą realizowane od pierwszego kwartału 2020 / Zdjęcia: Airbus – Adrien Daste

Ta stylowa specjalna edycja ACH130 może zostać wyposażona w cztery różne wnętrza i malowania, opracowanych przez Aston Martina, które zachwycą ich właścicieli, doceniających przyjemność posiadania i prowadzenia luksusowych samochodów projektowanych na zamówienie.

Projektanci z Airbus Corporate Helicopters i Aston Martina ściśle współpracują od ponad roku, łącząc kluczowe doskonałość, jakości i usługi ACH z zaangażowaniem Aston Martina w piękno, rzemiosło i sztukę motoryzacyjną, aby zapewnić nowy poziom estetyki i dbałość o szczegóły.

Dostępne w czterech wersjach malowania i wyposażenia ACH130, są ozdobione charakterystycznymi elementami Aston Martin, począwszy od logo wytłoczonego na luksusowych skórzanych elementach, gustownie rozmieszczonych w kabinie. Pierwszy ACH130 Aston Martin Edition ma malowanie w kolorze Stirling Green, który przechodzący w Jet Black na dole kadłuba i Skyfall Silver wokół owiewek silnika. Pozostałe elementy zewnętrzne dostępne w innych kolorach farb Aston Martina, w tym Xenon Gray, Arizona i Ultramarine Black. Wnętrze kabiny i fotele są wyściełane zamszem Pure Black z paletą skór w różnych kolorach, w tym Oxford Tan, Pure Black, Cormorant i Ivory. Drzwi zostały obszyte skórą, aby zapewnić pasażerom komfort podczas lotu.

 Dzięki zastosowaniu materiałów z palety samochodowej Aston Martina wnętrze specjalnej edycji ACH130 harmonizuje z wnętrzem sportowych wozów brytyjskiego przedsiębiorstwa. Jeżeli właściciel tego zażąda, każdy ze śmigłowców ACH130 Aston Martin Edition będzie miał na tablicy przyrządów umieszczoną tabliczkę z logo producentów, znaki rejestracyjne statku powietrznego, numer seryjny i nazwisko właściciela.

Mamy własne zasady projektowania samochodów, ale w ostatnich latach uczyliśmy się, jak je stosować w innych dziedzinach, takich jak architektura, motocykle, a teraz śmigłowce To pierwsze zastosowanie naszych praktyk projektowych w śmigłowcu stanowiło szereg interesujących wyzwań, ale z przyjemnością je pokonaliśmy. Piękno ma zasadnicze znaczenie dla Aston Martina i naszych klientów i uważamy, że ACH130 Aston Martin Edition jest z natury piękną maszyną. Nasze zespół stworzył wspaniałe dzieło, więc nie możemy się już doczekać reakcji wszystkich – powiedział Marek Reichman, wiceprezes i dyrektor kreatywny Aston Martina.

ACH130 Aston Martin Edition jest przeznaczony dla praktycznych właścicieli, którzy czerpią satysfakcję z osobistego pilotowania swoich śmigłowców i generuje silną lojalność wobec marki. W ten sam sposób produkty Aston Martina są samochodami dla kierowców, którzy lubią być za kierownicą i inspirują podobne przywiązanie do marki. Aston Mariin jest więc dla nas idealnym partnerem w opracowaniu tego wspaniałego nowego ACH130 Aston Martin Edition – dodał Frédéric Lemos, szef Airbus Corporate Helicopters (Kolejne śmigłowce Airbusa do Japonii, 2018-02-28).
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.