Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Porozumienie w sprawie Wizz Air Abu Dhabi

Lotnictwo cywilne, 03 marca 2020

Wizz Air Holdings Plc (Wizz Air) i Abu Dhabi Developmental Holding PJSC (ADDH) zawarły ostateczne porozumienie, aby wspólnie stworzyć Wizz Air Abu Dhabi. Niskokosztowa linia jest gotowa do rozpoczęcia działań w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Abu Dhabi jesienią bieżącego roku.

Wizz Air Abu Dhabi ma rozpocząć loty w drugiej połowie tego roku / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Porozumienie jest milowym krokiem w kontekście uruchomienia Wizz Air Abu Dhabi, nowej niskokosztowej linii lotniczej z siedzibą w stolicy ZEA. Oferta linii to niskie taryfy w połączeniu z wysoką jakością obsługi na pokładzie do wielu miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce.

Rekrutacje do Wizz Air Abu Dhabi rozpoczną się w najbliższych miesiącach. Utworzenie nowych miejsc pracy korzystnie wpłynie na gospodarkę Abu Zabi. Porozumienie wpisuje się w założenia programu akceleracyjnego Ghadan 21, mającego na celu zwiększenie konkurencyjności gospodarki i uczynienie emiratu atrakcyjnym miejscem do życia, turystyki, pracy i prowadzenia biznesu.

Zgodnie z porozumieniem, zespół ds. rozwoju linii rozpoczął proces uzyskania certyfikatu przewoźnika lotniczego i licencji na prowadzenie działalności w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego ZEA (Powstaje Wizz Air Abu Dhabi, 2019-12-12).

József Váradi, prezes Wizz Air Holdings, powiedział: Dzisiejsze wydarzenie to milowy krok na drodze do utworzenia naszej nowej linii lotniczej w Abu Zabi. Umowa joint venture z Abu Dhabi Developmental Holding stanowi podstawę naszego długoterminowego zaangażowania w zapewnienie wysoce wydajnego ekonomicznie i operacyjnie oraz zrównoważonego środowiskowo modelu biznesowego linii lotniczej w celu wzmocnienia rynku lotniczego Abu Dhabi. Misja Wizz Air wpisuje się w zróżnicowaną strategię gospodarczą Abu Zabi, ponieważ naszym celem jest pobudzanie ruchu poprzez tworzenie popytu z korzyścią dla rosnącej różnorodności turystycznej i gospodarczej Abu Zabi.

Mohamed Hassan Al Suwaidi, prezes ADDH, dodał: Turystyka stanowi priorytet w strategii rozwoju Abu Zabi. Znaczne kwoty są przeznaczane na inwestycje w nasze lotniska, ale również na infrastrukturę turystyczną: hotele, kurorty i atrakcje kulturalne. W zeszłym roku emirat odwiedziła rekordowa liczba osób – 11,35 mln, a głównym czynnikiem, który to umożliwił jest łatwy dostęp w przystępnych cenach. Nasza współpraca z Wizz Air oraz innymi pomoże umocnić pozycję ZEA jako atrakcyjnego i konkurencyjnego kierunku podróży w celach turystycznych i biznesowych.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.