Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Sojuz-2.1b wyniósł Glonass-M

Astronautyka, 17 marca 2020

Wczoraj o 21:28 czasu moskiewskiego z wyrzutni nr 4 platformy startowej nr 43 kosmodromu Plesieck w obwodzie archangielskim wystartowała rakieta nośna Sojuz-2.1b z satelitą nawigacyjnym Glonass-M. Satelita trafił na zaplanowaną orbitę. Wszystkie jego systemy funkcjonują prawidłowo.

Rakieta nośna Sojuz-2.1b z satelitą nawigacyjnym Glonass-M startuje z kosmodromu Plesieck / Zdjęcie: Roskosmos

Wczorajszy start był drugim Sojuza-2.1 z Plesiecka w 2020. Poprzedni miał miejsce 20 lutego (Sojuz wyniósł satelitę inspekcyjnego, 2019-11-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.