Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dłuższa przerwa w rejsach PLL LOT

Lotnictwo cywilne, 25 marca 2020

W związku z decyzją polskiego rządu o przedłużeniu zawieszenia połączeń lotniczych do 11 kwietnia 2020 włącznie, podyktowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce i na świecie, loty Polskich Linii Lotniczych LOT zaplanowane w dniach 29 marca – 11 kwietnia 2020 roku zostały odwołane. 

/ Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Do 11 kwietnia nasz narodowy przewoźnik będzie realizował tylko loty czarterowe z obywatelami powracającymi do kraju. W ciągu 10 dni 44 samoloty typu Boeing 787 Dreamliner, Boeing 737-800, Embraer i Bombardier Q400 wykonał 252 rejsy. Do kraju na ich pokładach powróciło już 34 267 osób (PLL LOT i Wizz Air wstrzymują loty, 2020-03-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.