Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Emirates wznowią niektóre loty

Lotnictwo cywilne, 03 kwietnia 2020

Linie Emirates otrzymały zezwolenia na przewóz pasażerów na wybranych trasach. Od poniedziałku, 6 kwietnia, pierwsze loty wystartują z Dubaju do Londynu-Heathrow, Frankfurtu, Paryża, Brukseli i Zurychu.  Na londyńskie lotnisko Heathrow loty będą realizowane 4 razy w tygodniu, a do pozostałych miast 3 razy w tygodniu.

Od 6 kwietnia Boeingi 777-300ER Emirates wznowią loty z pasażerami wylatującymi z ZEA / Zdjęcie: Emirates

Loty przeznaczone są wyłącznie dla pasażerów wylatujących z ZEA i będą obsługiwane z międzynarodowego terminala nr 2 w Dubaju aż do odwołania. Emirates przewiozą również ładunek w obu kierunkach, wspierając handel i społeczności transportem podstawowych towarów.

Trasy obsłużą samoloty Boeing 777-300ER, oferujące miejsca w klasie biznes i ekonomicznej. Loty mogą być rezerwowane przez uprawnionych pasażerów na stronie przewoźnika. Z uwagi na obowiązujące na miejscu ograniczenia podróży, przed wylotem pasażerowie powinni sprawdzić kryteria wjazdu do każdego z miast.

Ze względów bezpieczeństwa i higieny obsługa lotów na tych rejsach zostanie dostosowana do obecnych warunków – czasopisma i inne materiały do czytania nie będą dostępne. Jedzenie i napoje będą nadal oferowane na pokładzie, jednak ich opakowanie i sposób podania zostaną zmodyfikowane w celu zachowania maksymalnych środków ostrożności. Usługi Emirates Lounge i usługi Chauffeur Drive w tym okresie będą tymczasowo niedostępne. Wszystkie samoloty Emirates zostaną poddane zaawansowanym procedurom czyszczenia i dezynfekcji w Dubaju po każdej podróży (Ostatnie loty Emirates , 2020-03-26, Emirates wobec koronawirusa, 2020-03-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.