Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Belle 407GXP dla PNC

Przemysł lotniczy, Służby państwowe, 21 kwietnia 2020

Policía Nacional de Colombia (PNC, Policja Państwowa Kolumbii) zamówiła sześć nowych śmigłowców Bell Helicopter Textron 407GXP, lokalnie nazwanych Halcón. Wiropłaty zostaną odebrane w ciągu najbliższych dwóch lat.

Obecnie Policja Państwowa Kolumbii eksploatuje pięć Belli 407 / Zdjęcie: Santiago Rivas

Dołączą one do eksploatowanych obecnie przez lotnictwo PNC pięciu Belli 407, które wykonują patrole nad głównymi miastami Kolumbii. Nowe śmigłowce będą wyposażone w podwójne głośniki, słyszalne z wysokości ponad 300 m, w promieniu do 500 m. Będą też miały zabudowane głowice optolektroniczne z kamerą termowizujną i reflektor poszukiwawczy o zasięgu 70 m.

Bell 407GXP zwykle przewozi czterech funkcjonariuszy policji (w tym dwóch pilotów) i może przesyłać obrazy w czasie rzeczywistym do na odległość 16 km (Caverton zamawia Belle 407GXP, 2017-08-23, Ostatni Bell 407GXP dla Meksyku, 2016-03-29).

Na podstawie informacji Santiago Rivasa i Florencii Lucero Heguy


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.