Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa Wizz z Gdańska

Lotnictwo cywilne, 24 czerwca 2020

Dzisiaj, 24 czerwca, linie Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowej trasy z portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Larnaki na Cyprze. Rejsy będą wykonywane we środy i niedziele i rozpoczną się już 2 br. Przewoźnik deklaruje, że będzie je kontynuował aż do 27 października 2021.

/ Zdjęcie: Wizz Air

Larnaka jest jednym z najstarszych miast na świecie z wieloma zabytkami i niewiarygodnie pięknym morzem. To ulubiony kierunek wakacyjny turystów z całego świata. Miasto wyróżnia otoczona palmami promenada w porcie i urokliwe kawiarnie z malowniczym widokiem na ocean.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air, powiedziała: Z radością ogłaszamy nową trasę z Gdańska do Larnaki. To doskonała okazja dla naszych klientów z Polski podróżujących w celach zarówno turystycznych jak i biznesowych, aby odkryć jedno z najpiękniejszych krajów na świecie. Dzisiejsze ogłoszenie podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój w Polsce będącej rynkiem, na którym rozpoczęliśmy działalność 16 lat temu. Dostrzegamy potencjał Gdańska jako atrakcyjnego kierunku dla turystów, ale również jego zalety jako centrum biznesowego.

Połączenie do Larnaki i inne rejsy z Gdańska obsługiwać będą m.in. nowe A320neo. Pierwszy z nich przyleciał dzisiaj do Gdańska z Dortmundu. To jedyny Airbus 320 neo w polskich bazach Wizz Air. Docelowo w Gdańsku będą stacjonować 4 samoloty tego modelu, a także dwa A321 (Kolejne bazy Wizz Air , 2020-06-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra