Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowa trasa Wizz z Gdańska

Lotnictwo cywilne, 24 czerwca 2020

Dzisiaj, 24 czerwca, linie Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowej trasy z portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Larnaki na Cyprze. Rejsy będą wykonywane we środy i niedziele i rozpoczną się już 2 br. Przewoźnik deklaruje, że będzie je kontynuował aż do 27 października 2021.

/ Zdjęcie: Wizz Air

Larnaka jest jednym z najstarszych miast na świecie z wieloma zabytkami i niewiarygodnie pięknym morzem. To ulubiony kierunek wakacyjny turystów z całego świata. Miasto wyróżnia otoczona palmami promenada w porcie i urokliwe kawiarnie z malowniczym widokiem na ocean.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air, powiedziała: Z radością ogłaszamy nową trasę z Gdańska do Larnaki. To doskonała okazja dla naszych klientów z Polski podróżujących w celach zarówno turystycznych jak i biznesowych, aby odkryć jedno z najpiękniejszych krajów na świecie. Dzisiejsze ogłoszenie podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój w Polsce będącej rynkiem, na którym rozpoczęliśmy działalność 16 lat temu. Dostrzegamy potencjał Gdańska jako atrakcyjnego kierunku dla turystów, ale również jego zalety jako centrum biznesowego.

Połączenie do Larnaki i inne rejsy z Gdańska obsługiwać będą m.in. nowe A320neo. Pierwszy z nich przyleciał dzisiaj do Gdańska z Dortmundu. To jedyny Airbus 320 neo w polskich bazach Wizz Air. Docelowo w Gdańsku będą stacjonować 4 samoloty tego modelu, a także dwa A321 (Kolejne bazy Wizz Air , 2020-06-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.