Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz otworzy bazę w Bacău

Lotnictwo cywilne, 16 czerwca 2020

Linie Wizz Air ogłosiły dzisiaj, 16 czerwca, otwarcie swojej 31. bazy w rumuńskim porcie Bacău. W październiku tego roku przewoźnik umieści tam 2 samoloty Airbus A320. Będzie to zarazem 7. baza towarzystwa w tym kraju.

Od 29 października z Bacău uruchomionych zostanie 12 nowych połączeń do 6 krajów europejskich / Zdjęcie: Port lotniczy Bacău

Od 29 października z Bacău uruchomionych zostanie 12 nowych połączeń – do: Turynu, Wenecji-Treviso, Bolonii, Rzymu-Fiumicino, Mediolanu-Bergamo i Katanii (Włochy), Larnaki (Cypr), Londynu-Luton i Liverpoolu (Wielka Brytania), Memmingen/Monachium (Niemcy), Billund (Dania) i Brukseli Charleroi (Belgia).

Przemawiając dziś na konferencji prasowej w Bacău, József Váradi, prezes Grupy Wizz Air, powiedział: Dzisiejsze ogłoszenie podkreśla nasze zaangażowanie w Rumunii. Jesteśmy obecnie największym operatorem w kraju i pozostajemy wierni naszej misji liberalizacji podróży lotniczych nie tylko w stolicach, ale także w regionalnych portach lotniczych. Otwarcie najnowszej bazy Wizz Air i alokacja dwóch najnowocześniejszych samolotów podkreśla znaczenie rynku rumuńskiego dla naszej działalności (Nowa trasa Wizz z Krakowa, 2020-06-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.