Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Chemicy wspierają MSPO

Imprezy branżowe, Przemysł zbrojeniowy, 03 września 2020

20 żołnierzy 5. Tarnogórskiego Pułku Chemicznego im. gen. broni Leona Berbeckiego będzie wspierało organizatorów tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w zakresie bezpieczeństwa epidemicznego.

/ Zdjęcie: Targi Kielce 

Żołnierze 5 pchem wyposażeni w ozonatory i rozpylacze środka dezynfekującego będą dbali o odpowiednie odkażanie miejsc i sprzętów Wystawy Sił Zbrojnych RP. Jak zapewnił odpowiedzialny za wystawę ppłk Grzegorz Lisowski, mundurowi pozostają do dyspozycji Targów Kielce w zakresie zintensyfikowania działań dezynfekcyjnych.

W trosce o bezpieczeństwo gości, wystawców i zwiedzających nie tylko podczas MSPO, ale także wszystkich jesiennych wydarzeń Targi Kielce podjęły szereg działań, które umożliwią bezpieczny udział w wydarzeniach. Pojawiły się wielofunkcyjne kabiny, wyposażone w funkcje mierzenia temperatury oraz automatycznej dezynfekcji, tzw. dekontaminacji. Oprócz stosowania innowacyjnych kabin, podczas MSPO zachowane zostaną również niezbędne środki ostrożności m.in.: wzmożone czynności polegające na regularnej dezynfekcji często dotykanych elementów infrastruktury.

Podczas jesiennych wydarzeń przed wejściem do terminali dodatkowo dostępne będą punkty sprzedaży maseczek, rękawiczek i płynów antywirusowych. Na terenie kieleckiego ośrodka wystawienniczego nie zabraknie tablic informacyjnych, oznaczeń kierunku ruchu oraz strategicznych punktów takich jak punkty obsługi medycznej czy punkty zakupu środków ochrony indywidualnej. We wszystkich halach i pomieszczeniach sanitarnych zainstalowane są dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

MSPO to nie tylko kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego, ale także biznesowe spotkania i umowy zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów. Swoją obecność w tegorocznej edycji potwierdziło już 171 podmiotów, z Polski, Belgii, Chin, Czech, Danii, Francji, Izraela, Korei Płd., Niemiec, Republiki Południowej Afryki, Stanów Zjednoczone, Szwajcarii, Tajwanu, Wielkiej Brytanii i Włoch (Najwięksi gracze o przyszłości targów, 2020-08-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.