Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Belgia zamówiła JLTV

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 14 października 2020

Spółka Oshkosh Defense poinformowała o zawarciu umowy z Ministerstwem Obrony Belgii na dostawę 322 pojazdów Joint Light Tactical Vehicle (JLTV). Nie podano wartości umowy. Wcześniejsze szacunki wskazywały kwotę około 135 mln euro.

Pojazdy zostaną doposażone w belgijskie systemy łączności i zsmu / Zdjęcie: Oshkosh Defense 

JLTV zastąpią większość floty pojazdów Iveco LMV Lynx, w których wykryto pęknięcia strukturalne. Z zamówionych pojazdów aż 302 trafi do komponentu lądowego sił zbrojnych, zaś pozostałe 20 trafi do komponentu medycznego. 135 JLTV zostanie uzbrojone w zdalnie sterowany moduł uzbrojenia DeFNder Light z 7,62-mm karabinem maszynowym. Według zakładanych planów dostawy JLTV dla Belgii mają się rozpocząć w 2023 (Belgia wybrała JLTV, 2020-09-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.