Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USAF odwiesiły loty części F-15

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 15 listopada 2007

Amerykańskie wojska lotnicze odwiesiły loty najnowszych myśliwców F-15. Loty wszystkich F-15 zostały zawieszone 5 listopada.

US Air Force postanowiły odwiesić loty najnowszych samolotów F-15. Decyzja dotyczy wielozadaniowej wersji F-15E Strike Eagle, używanej m.in. w Iraku i Afganistanie. Samoloty wrócą do eksploatacji po inspekcji struktury i instalacji hydraulicznej. USAF dysponuje 224 F-15E. Reszta, blisko 500 F-15 starszych wersji, wróci do lotów operacyjnych po zakończeniu śledztwa dotyczącego przyczyn wypadku.

USAF wprowadziły zakaz lotów po wypadku, który miał miejsce 2 listopada (Zakaz lotów F-15, Japonia także zawiesza loty F-15). Jego przyczyną było prawdopodobnie zniszczenie konstrukcji w czasie wykonywania manewrów w pozorowanej walce powietrznej. Zakaz lotów utrzymali nadal Japończycy.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.