Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wielkanocna oferta Emirates

Lotnictwo cywilne, 09 marca 2021

Linie Emirates ogłosiły, że przed Wielkanocą zwiększą liczbę połączeń do popularnych miejsc wakacyjnych, czyli na Malediwy i Seszele. Od 28 marca linie będą oferować 28 tygodniowych lotów do Male i 7 tygodniowych lotów do Mahé.

/ Zdjęcie: Emirates

Obecnie Emirates oferują swoim klientom 24 loty tygodniowo na Malediwy, obsługiwane przez samoloty Boeing 777-300ER (na zdjęciu). Od 28 marca do 18 kwietnia przewoźnik zwiększy liczbę połączeń do 28 tygodniowo, oferując lepszą łączność z popularnym celem podróży na Oceanie Indyjskim, przez Dubaj.

Wszyscy podróżujący na Malediwy, z wyjątkiem obywateli tego kraju, muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR na obecność SARS-CoV-2, przeprowadzony w ciągu 96 godzin przed wylotem. Podróżni proszeni są również o wypełnienie internetowego formularza na 24 godziny przed przybyciem.

Natomiast do Mahé realizowano do tej pory 5 połączeń, a od 28 marca do 30 października br. przewoźnik oferuje 7 lotów z Dubaju do Mahé, także Boeingami 777-300ER.

Seszele mają ponownie otworzyć swoje granice dla międzynarodowych podróżnych bez wymagań dotyczących szczepień lub kwarantanny, począwszy od 25 marca. Wszyscy podróżni nadal będą musieli przedstawić negatywny wynik testu PCR wykonany 72 godziny przed odlotem.

Dotychczas Emirates wznowiły loty do ponad 90 miejsc docelowych w swojej siatce połączeń (Więcej miejsca dla pasażerów Emirates, 2021-03-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.