Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Jubileuszowa wersja G36

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 15 kwietnia 2021

Z okazji 75. rocznicy wejścia na rynek samolotu dyspozycyjnego Beechcraft Bonanza G36, koncern Textron Aviation oferuje jego specjalną wersję, wyróżniającą niestandardowym wyposażeniem wnętrza kabiny i schematem malowania. Limitowana liczba egzemplarzy ma zostać dostarczona użytkownikom w 2022.

Schemat retro naszej specjalnej edycji G36 jest ukłonem w stronę siły, wizji i pionierskiego przywództwa pani Olive Ann Beech i jej dobrze udokumentowanego stylu Połączenie kolorystyczne wnętrza jest inspirowane trendami z lat 1950., kiedy to pani Beech objęła kierownictwo przedsiębiorstwa – powiedział Lannie O'Bannion, starszy wiceprezes Textron Aviation ds. globalnej sprzedaży i operacji lotniczych.

Olive Ann Beech została prezesem Beech Aircraft Company w 1950, po śmierci męża Waltera i jako pierwsza kobieta kierowała dużą spółką lotniczą, aż do przejścia na emeryturę w 1982, po 50 latach pracy.

Jubileuszowa wersja Beechcraft Bonanza G36 jest hołdem dla wieloletniej prezes spółki Olive Ann Beech / Zdjęcia: Textron Aviation

Specjalna wersja Beechcrafta Bonanza G36 została zainspirowana przez kolor Mrs. Beech Blue. Za radą projektanta mody Olega Cassiniego stał się on znakiem rozpoznawczym Olive Ann Beech, która nosiła ubrania, używała mebli, a także oferowała lakier samochodowy i wyposażenie wnętrza samolotów w tym kolorze.

Jubileuszowe samoloty będą nie tylko pomalowane Mrs. Beech Blue, ale będą miały także panele, dywaniki i inne akcesoria tej barwy. Inne charakterystyczne elementy obejmują logo Bubble B (zarejestrowane w 1954) i podpis pani Beech (Śnieżna Bonanza G36, 2011-04-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.