Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz Air świętuje we Wrocławiu

Lotnictwo cywilne, 21 czerwca 2021

Dzisiaj, 21 czerwca 2021, linie Wizz Air świętowały na lotnisku we Wrocławiu jubileusz. 2-milionowa pasażerka podróżowała z węgierskim towarzystwem z Wrocławia do Charkowa na Ukrainie.

Pierwszy lot z Wrocławia odbył się w 2006 i od tego czasu łącznie ponad 4 miliony pasażerów skorzystało z oferty Wizz Air z wrocławskiej siatki połączeń.

2-milionowa pasażerka Wizz Air podróżowała z Wrocławia do Charkowa / Zdjęcie: Wizz Air

Niezmiernie nam miło świętować dziś wspólnie z Wizz Air powitanie jubileuszowego pasażera. Tym bardziej, że dzieje się to u progu wakacji, kiedy ruch na wrocławskim lotnisku nareszcie jest zauważalnie wzmożony. Bogata oferta połączeń na południe Europy […] przyciąga spragnionych wypoczynku mieszkańców Wrocławia i regionu – powiedział Dariusz Kuś, prezes portu lotniczego Wrocław

Dzisiaj z radością świętujemy ten wyjątkowy kamień milowy w porcie lotniczym Wrocław. Dotychczas ponad 2 miliony pasażerów wyruszyło z Wrocławia z Wizz. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy rozwijać naszą współpracę z władzami portu jak również ofertę dla osób podróżujących z Dolnego Śląska – dodała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air (Z Ryanairem do Sztokholmu , 2021-05-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.