Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Boeing oferuje Indiom Apache i Chinooki

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 23 października 2009

Boeing złożył Indiom oficjalną ofertę sprzedaży śmigłowców AH-64D Apache i CH-47F Chinook.

Przetarg na dostawę 22 śmigłowców uderzeniowych i 15 ciężkich śmigłowców transportowych Indie ogłosiły w maju (wcześniej, w marcu anulowały poprzednią edycję przetargu na śmigłowce uderzeniowe z powodu niespełnienia jego warunków przez żadnego z oferentów, głównie dotyczących offsetu i transferu technologii). Wartość potencjalnych kontraktów jest szacowana na 2 mld USD. Delhi nie podało, kiedy nastąpi rozstrzygnięcie rywalizacji. Wiadomo jedynie, że zapytania ofertowe otrzymały wytwórnie z USA, Europy i Rosji.

Boeing podpisał na początku roku umowę na dostawę do Indii morskich samolotów patrolowych P-8I (Indie kupiły samoloty ZOP). Za 8 maszyn Delhi ma zapłacić 2,1 mld USD.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.