Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Malezja pozostaje przy A400M

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 09 listopada 2009

Dzień po rezygnacji RPA z zakupu 8 wojskowych samolotów transportowych Airbus A400M, przedstawiciel ministerstwa obrony Malezji poinformował, że jego kraj nie wycofa się z umowy. Dostawy zostaną zrealizowane z opóźnieniem 3-4 lat.

Zerwanie przez RPA kontraktu na dostawy transportowców Airbusa (zobacz: RPA rezygnuje z A400M!) jest poważnym ciosem dla europejskiego koncernu. Obok 7 państw Starego Kontynentu, bezpośrednio zaangażowanych w produkcję podzespołów samolotu, jedynym stricte eksportowym klientem na A400M pozostała Malezja.

Kraj ten zamówił 4 samoloty w 2005. Pierwsze dostawy miały zostać zrealizowane w 2013. Według anonimowego urzędnika ministerstwa obrony, Malezja nie zamierza wycofać się w umowy. Władze tego kraju zaakceptowały fakt, że A400M pojawią się ze sporym opóźnieniem, w 2016 lub 2017. Na razie nie ma również szacunków, dotyczących nowych kosztów zakupu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.