Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Izraelski latający robot

Nowe technologie, Bezzałogowce, 25 marca 2022

Podczas targów ISDEF w Tel Awiwie izraelska spółka Heven Drones zaprezentowała zestaw, w skład którego wchodzi bsl i robot. Połączenie dwóch bezzałogowców pozwoli wykorzystać ich zalety i uzupełniać się w realizacji różnych scenariuszy.

W skład zestawu wchodzi bsl H100 Robo i robot MTGR / Zdjęcie: Heven Drones

Zestaw jest rozwijany na potrzeby klienta z branży obronnej i bezpieczeństwa wewnętrznego. Obecnie trwają prace nad zbadaniem nowych możliwości użycia, aby zmaksymalizować efektywność dwóch współdziałających bezzałogowców. Na potrzeby przedsięwzięcia Heven Drones nawiązała współpracę z Roboteam. Heven dostarczyła bsl H100 Robo wraz z oprogramowaniem. Z kolei Roboteam dostarczył robota Micro Tactical Ground Robot (MTGR).

Nasza współpraca pozwala stworzyć powietrzno-lądowy system, który może dostarczać na pole walki cenny ładunek do neutralizacji amunicji i ładunków niebezpiecznych. Możesz tym systemem lecieć gdzie zechcesz, jechać dokąd chcesz za pomocą jednego kontrolera, oprogramowania i radia. Zwiększa to zasięg operacyjny nawet w najtrudniejszym środowisku i terenie, powiedział dyrektor operacyjny Roboteam Matan Shirvi (Francja kupuje izraelskie Proboty, 2019-12-22).

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.