Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Izraelczycy opracowali C-Guard Modular ManPack

Przemysł zbrojeniowy, Wyposażenie indywidualne, Walka elektroniczna, 03 listopada 2023

Izraelskie przedsiębiorstwo Netline Communications Technologies ujawniło swój najnowszy produkt – C-Guard Modular ManPack. System ten jest przeznaczony do ochrony przez bezzałogowcami i zdalnie odpalanymi improwizowanymi ładunkami wybuchowymi. W porównaniu do innych przedstawicieli rodziny C-Guard jest on modułowy i może być przenoszony przez żołnierza w plecaku.

C-Guard Modular ManPack może się składać z maksymalnie 5 niezależnie pracujących modułów / Zdjęcie: Netline Communications Technologies

Producent podkreśla, że najnowszy system może być dostosowywany do potrzeb danej misji. Może się składać z maksymalnie 5 niezależnych i łatwo wymiennych modułów pracujących w różnych zakresach. Ma być też w prosty sposób udoskonalany w kontekście nowych zagrożeń, poprzez zwiększanie zakresu częstotliwości pracy i pokrywając nowe pasma. Spełnia jednocześnie wymogi działania w trudnych warunkach dzięki certyfikatowi MIL-STD 810.

C-Guard Modular ManPack został opracowany na bazie ponad 10 lat doświadczeń przedsiębiorstwa w rozwijaniu systemów zakłócających. Jego podstawą jest radiostacja programowalna, która może generować zakłócenia w zakresie od 20 do 6000 MHz. System pracuje w trybie aktywnym lub reaktywnym. Ma możliwość wyboru profilu zagłuszania i jest kompatybilny elektromagnetycznie z systemami łączności. Pozwala na synchronizację kilku urządzeń z GPS zabezpieczając wyznaczony obszar (C-Guard Micro do zakłócania EOD, 2021-10-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.