Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

38 Pancyrów-S1 za pół miliarda dolarów

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 24 marca 2010

Kontrakt z Algierią na dostawy samobieżnych zestawów przeciwlotniczych Rosja podpisała już w 2006. Algieria zamówiła 38 zestawów.

O podpisaniu kontraktu informował niedawno zastępca dyrektora generalnego Tulskiego KBP - producenta kompleksu Pancyr-S, Jurij Sawienkow (zobacz: Algieria kupiła Pancyry-S). Według nieoficjalnych informacji z rosyjskiego kompleksu przemysłowo-zbrojeniowego, umowa została podpisana znacznie wcześniej, już w 2006. Algieria zamówiła wówczas 38 zestawów Pancyr-S1 za ponad 0,5 mld USD. Dostawy mają rozpocząć się w bieżącym roku, a zostać zakończone w przyszłym.

Pierwszą odbiorcą zestawów Pancyr-S1 były ZEA. Emiraty kupiły 50 zestawów za 734 mln USD w 2000. Później 36 Pancyrów-S1 zamówiła Syria. Według nieoficjalnych źródeł, ich dostawy zostały już zakończone. Obecnie trwają negocjacje na temat sprzedaży Pancyrów Libii, które weszły w końcową fazę. Kolejnym krajem zainteresowanym rosyjskimi zestawami jest Arabia Saudyjska.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.