Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Odzież pokładowa dla pasażerów Emirates

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 02 lutego 2024

Od wczoraj, 1 lutego 2024, linie Emirates udostępniają bezpłatne zestawy odzieży pokładowej dla pasażerów klasy biznes. W skład kompletu wchodzi luźna bluza z golfem i spodnie ze ściągaczem, wygodne kapcie oraz dopasowana opaska na oczy. Odzież wypoczynkowa została zaprojektowana tak, by była komfortowa do spania, odpowiednia jako codzienny ubiór i można było w niej pójść na przykład na drinka do saloniku pokładowego A380.

Podczas testowania odzieźy pokładowej na trasach do i z Nowego Jorku oraz Bostonu, podróżni podzielili się opiniami na jej temat, a zestawy były zabierane przez nich do domu / Zdjęcia: Emirates

Kolekcja odzieży do wypoczynku w klasie biznes linii Emirates wykonana została z modalu – niezwykle miękkiego materiału najwyższej jakości, który jest lekki i oddychający. Zaprojektowany z myślą o współczesnym trendzie athleisure, który polega na zestawianiu ze sobą casualowych i sportowych elementów odzieży. Przytulne komplety w relaksującym odcieniu jasnego błękitu są dostępne w dwóch rozmiarach. Odzież ma elegancki krój, który dopasowuje się do różnych typów sylwetki, zapewniając przyjemność i komfort.

Pasażerowie klasy biznes Emirates otrzymają zestaw odzieży wypoczynkowej po wejściu na pokład, aby mogli przebrać się w dowolnej chwili i zapewnić sobie maksymalny komfort na czas podróży. W przypadku lotów trwających co najmniej 9 h, pasażerowie klasy biznes otrzymają pełny zestaw odzieży, a w przypadku lotów trwających 2 h 30 min – bezpłatne kapcie i opaskę na oczy (Emirates zamawiają 15 A350, 2023-11-17).
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.