Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

50 kadłubów rocznie

Lotnictwo cywilne, 01 kwietnia 2010

Oficjalny komunikat PZL-Świdnik dostarczył kolejnych informacji na temat umowy z Pilatus Aircraft. W polsko-włoskich zakładach będzie docelowo montowanych 50 kadłubów PC-12NG.

</span>Montaż PC-12 w zakładach w szwajcarskim Stans / Zdjęcie: Tracy Schumer; pilatusowners.com

Komunikat precyzuje, że umowę (zobacz: Pilatusy ze Świdnika) podpisali Oscar J. Schwenk, prezes Pilatus Aircraft Ltd. oraz Nicola Bianco, dyrektor zarządzający PZL-Świdnik.

Porozumienie zakłada, że zakłady będą montowały 50 kadłubów, poczynając od 2015, a więc 4 lata po pierwszych dostawach. Nie wspomniano przy tym o montażu skrzydeł, o czym poinformowali jednak przedstawiciele zleceniodawcy.

Realizacja umowy zapewni zatrudnienie dla 120 pracowników świdnickiego zakładu. Żadna ze stron nie ujawniła wartości kontraktu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.