Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

SWISS poszerzają ofertę Air Rail

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 05 czerwca 2024

W poniedziałek, 3 czerwca 2024 Swiss International Air Lines (SWISS) ogłosiły, że kontynuując współpracę ze Swiss Federal Railways (SBB) rozwiną swój produkt intermodalny SWISS Air Rail z lotniska w Genewie o nowe połączenia kolejowe z miastami Vevey, Montreux, Sion, Sierre, Visp i Brig w zachodniej Szwajcarii.

Dzięki rozwojowi SWISS Air Rail z lotniska w Genewie, miasta Vevey, Montreux, Sion, Sierre, Visp i Brig w zachodniej Szwajcarii mają stać się łatwiej dostępne dla pasażerów tego przewoźnika lotniczego / Zdjęcie: Swiss International Air Lines

Dzięki temu klienci SWISS przybywający do Szwajcarii będą mogli płynnie podróżować do różnych popularnych ośrodków wypoczynkowych w kantonie Valais, takich jak Crans-Montana, Verbier, Zermatt i Saas-Fee.

Według dyrektora handlowego SWISS Heike Birlenbacha SWISS Air Rail to inteligentne połączenie transportu lotniczego i kolejowego, zapewniające płynną, a tym samym bardziej relaksującą podróż, idące z duchem czasu i wychodzące naprzeciw realnym potrzebom klientów.

Oprócz zapewnienia jak najpłynniejszego połączenia kolejowego między dodatkowymi punktami w Szwajcarii (w szczególności ośrodkami turystycznymi) a globalną siecią tras SWISS, SWISS Air Rail w dalszym ciągu koncentruje się na zapewnianiu bezpośrednich połączeń kolejowych. Bilety SWISS Air Rail można rezerwować w połączeniu z lotem liniami SWISS na stronie internetowej tego przewoźnika lotniczego lub za pośrednictwem biur podróży. Klienci mogą po prostu wskazać jedną z dostępnych stacji kolejowych jako punkt początkowy lub docelowy, a następnie w jednym kroku zarezerwować całą podróż samolotem i koleją.

Rozpoczynając podróż pasażerowie muszą dokonać tylko jednej odprawy, a następnie otrzymują bezpośrednio od SWISS kartę pokładową, obejmującą też bilet kolejowy. Klienci SWISS Air Rail mogą również skorzystać z biletu kolejowego dzień po przylocie lub dzień przed odlotem, co pozwala im na większą elastyczność w planowaniu podróży.

Pasażerom linii SWISS na wszystkich trasach SWISS Air Rail oferowana jest również gwarancja połączenia w przypadku opóźnienia. Uczestnicy programu Miles & More mogą zaś gromadzić mile i punkty również za podróż koleją, a liczba przyznawanych mil i punktów jest uzależniona od rodzaju lotu i klasy biletu lotniczego. Pasażerowie kupujący bilety lotnicze w klasach pierwszej i biznes podróżują pociągiem pierwszą klasą.

Dzięki ogłoszonemu w poniedziałek rozwojowi, intermodalna sieć kolejowa SWISS Air Rail będzie dostępna w 17 lokalizacjach. Obecnie oferta SWISS Air Rail jest już dostępna na liniach do i z Genewy-Cornavin (dworzec główny w Genewie), Fryburga, Berna, Interlaken, Lozanny, Lucerny, Lugano, Bellinzony i Bazylei w Szwajcarii, Monachium w Niemczech i Bregencji w Austrii.

Bilety na nowe połączenia SWISS Air Rail będzie można rezerwować od 11 czerwca br (Letnie trasy Swiss także zimą, 2024-05-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.