Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

MiG-29UPG oblatany

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 04 lutego 2011

Dziś w Żukowskim oblatano zmodernizowany według indyjskich wymagań myśliwiec MiG-29UPG.

Zmodernizowany zgodnie z wymaganiami wojsk lotniczych Indii myśliwiec MiG-29UPG został oblatany na podmoskiewskim lotnisku Instytutu im. M.M. Gromowa. Samolot pilotował naczelnik służby lotnej, starszy pilot doświadczalny Korporacji MiG, Michaił Bieliajew. Lot trwał około godziny i przebiegł bez problemów.

MiG-29UPG to pierwszy z 65 indyjskich samolotów, które mają być zmodernizowane według wymagań kontraktu z 2008 (RSK MiG zmodernizuje myśliwce Indii, 2008-03-08). Myśliwiec wyposażono w nowe silniki, nowy komputer pokładowy i awionikę oraz system sterowania uzbrojeniem, w tym radiolokator Żuk-ME. Zmodernizowane indyjskie MiGi-29 będą mogły pozostać w służbie do 40 lat.

Pierwsze 6 samolotów zostanie zmodernizowanych w Rosji. Pozostałe będą przebudowywane w bazie remontowej IAF Ozar w Nashik w ramach umowy z Hindustan Aeronautics Ltd.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.