Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nagroda dla lotniska w Abu Dhabi

Lotnictwo cywilne, 06 kwietnia 2011

Abu Dhabi International Airport otrzymał nagrodę londyńskiej Skytrax dla najlepszej obsługi na Bliskim Wschodzie. W ogólnym zestawieniu od lat najlepszym portem lotniczym dysponuje jednak Hong Kong.

Front najnowszego terminalu portu lotniczego w Abu Dhabi

Port Lotniczy w Abu Dhabi nie jest największym w ZEA. Obsługuje tylko nieco więcej pasażerów, niż warszawskie Okęcie. Nie jest również klasyfikowane jako należące do grupy najlepszych na świecie. Dlatego szczególnym wyróżnieniem jest nadanie mu nagrody za najlepszą na Bliskich Wschodzie obsługę lotniskową, nadawaną przez londyńskie stowarzyszenie Skytrax, zajmujące się klasyfikowaniem lotnisk i linii lotniczych na świecie, na podstawie ocen samych pasażerów.

Jednocześnie port otrzymał wyróżnienie rządowej komisji ds. bezpieczeństwa lotnisk, za spełnianie wysokich standardów w tej materii.

W światowym zestawieniu Skytrax Abu Dhabi International Airport nie zajmuje jednak czołowych lokat. Za najlepsze lotnisko 2011 ponownie uznano międzynarodowy port lotniczy w Hong Kongu. Jest liderem od kilku lat (zobacz np.: Najlepsze lotnisko świata). Kolejne miejsca zajęły porty w Singapurze, koreańskim Icheon, Monachium, Pekinie, Amsterdamie, Zurychu, nowozelandzkim Auckland, Kuala Lumpur i Kopenhadze.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra