Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Znowu katastrofa MiG-21 w Indiach

Lotnictwo wojskowe, 03 sierpnia 2011

Wczoraj w Indiach rozbił się kolejny w br. myśliwiec MiG-21. Jego pilot zginął.

Do katastrofy doszło wczoraj ok. 11:30, wkrótce po starcie z bazy Naal niedaleko Bikander w stanie Radżastan. Pilotowi, który usiłował awaryjnie lądować, udało się katapultować. Nie przeżył jednak katastrofy i zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

W katastrofie zginął Flying Officer M S Pillai.

To druga katastrofa myśliwca MiG-21 Indii w br. Poprzedni rozbił się 4 lutego z powodu problemów z silnikiem (Rozbił się kolejny indyjski MiG-21, 2011-02-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.