Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Plany PZL Mielec

Przemysł zbrojeniowy, 09 sierpnia 2011

Z okazji przekazania Arabii Saudyjskiej 3 śmigłowców S-70i, przedstawiciele PZL Mielec, przedsiębiorstwa zależnego od Sikorsky Aircraft, ujawnili plany zwiększenia ich produkcji w następnych latach.

Jeden z trzech śmigłowców S-70i, które od kilku dni znajdują się już w Arabii Saudyjskiej / Zdjęcie: Mariusz Adamski

PZL Mielec została kupiona przez United Technologies w 2007. Od tego czasu zakłady zmontowały 7 śmigłowców S-70i - cywilnej wersji UH-60M, przeznaczonej dla odbiorców zagranicznych (zobacz: Black Hawki z Mielca w Arabii Saudyjskiej). Amerykanie zlecają również budowę segmentów kabinowych struktury śmigłowców wojskowych.

Według oświadczenia PZLMielec/Sikorsky Aircraft, produkcja S-70i powinna znacznie wzrosnąć. W przyszłym roku zakłady ma opuścić 10 maszyn, a w 2013 - aż 22 egzemplarze.

Właściciel twierdzi również, że do tej pory zainwestował ok. 100 mln USD i doprowadził do zwiększenia zatrudnienia o 30%, do ponad 2 tys. osób.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.