Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dostawy Mi-17 dla Indii

Lotnictwo wojskowe, 28 marca 2012

W odpowiedzi na interpelację poselską, indyjski minister obrony ujawnił szczegóły, dotyczące dostaw rosyjskich Mi-17W-5. Producent przekazał już 27 z 80 zamówionych śmigłowców.

Mi-17W-5 zastępują najstarsze, mające za sobą już ponad 35 lat służby śmigłowce rodziny Mi-8

Indie kupiły 80 rosyjskich śmigłowców w 2008. Nie ujawniono wtedy wartości kontraktu. Dostępne informacje, wskazywały, że może umowa może opiewać na 1 mld USD (80 Mi-17W-5 dla Indii).

Odpowiedź ministra Shri A.K. Antony na zapytanie poselskie ujawniła jednak, że Indie musiały zapłacić za 80 Mi-17W-5 aż 1,345 mld USD. Szef resortu obrony poinformował również, że do tej pory producent dostarczył 27 maszyn, z których 24 zostały już przyjęte do służby, a 3 przechodzą próby zdawczo-odbiorcze.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.