Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Potwierdzone zamówienie GECAS

Lotnictwo cywilne, 05 października 2012

Amerykańska spółka leasingowa GE Capital Aviation Services (GECAS) podpisała z Boeingiem umowę o zakupie 85 pasażerskich samolotów rodziny B737, z opcją na kolejne 15.

Jednym z prawie ćwierć tysiąca klientów GECAS jest japoński przewoźnik niskokosztowy Solaseed Air, użytkownik wyłącznie samolotów rodziny Boeingów 73

Wstępną umowę między GECAS a Boeingiem podpisano w czasie tegorocznych targów lotniczych Farnborough Airshow (Farnborough: Zamówienia Airbusa i Boeinga, 2012-07-13). Podpisane przedwczoraj porozumienie potwierdza wcześniejsze ustalenia i jest podstawą do rozpoczęcia produkcji 10 maszyn modelu 737-800, a w drugiej kolejności 75 opracowywanych dopiero 737 MAX 8. Opcja umowy zakłada możliwość dokupienia kolejnych 15 Boeingów 737-800.

Wartość transakcji – biorąc pod uwagę katalogowe wartości samolotów – to 8,4 mld USD, co czyni ją jedną z największych w bieżącym roku. Obecnie GECAS jest właścicielem 1710 maszyn, użytkowanych przez 235 linii lotniczych ponad 75 państw świata.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.