Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

SilkAir potwierdza Boeingi

Lotnictwo cywilne, 15 listopada 2012

Niskokosztowa SilkAir, spółka-córka Singapore Airlines sfinalizowała porozumienie o dostawach 54 samolotów pasażerskich Boeinga modeli 737-800 i 737-8 MAX.

Rysunek: Boeing

Katalogowa wartość zamówienia wynosi 4,9 mld USD. Dostawy maszyn będą realizowane w latach 2014-2021. Ogłoszona wczoraj umowa stanowi ostateczne potwierdzenie porozumienia wstępnego w tej sprawie, zawartego między przewoźnikiem a amerykańskim koncernem, na początku sierpnia br. (SilkAir wybrała Boeinga, 2012-08-05).

Jak przyznają przedstawiciele przewoźnika, zamówienie na 23 737-800 i 31 737-8 MAX stanowi początek przejścia singapurskiego przewoźnika na samoloty amerykańskiego producenta. Obecnie flota linii lotniczych składa się z modeli Airbusa, w tym A320 (15 egz. + 3 dostawy) oraz A319 (6).

Zamówione przez SilkAir Boeingi mają cechować się m.in. wyposażeniem wnętrza w stylu Sky Interior. Obejmuje ono oświetlenie kabiny za pomocą kolorowych diod LED, obracane schowki bagażowe o większej pojemności, analogiczne do zastosowanych w modelach 777 i 787 Dreamliner, nowy kształt ścian, nowe okna, panel dotykowy do przywołania personelu pokładowego oraz zmianę oświetlenia do czytania.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra