Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsze EC135 dla Gokcen Aviation

Lotnictwo cywilne, 05 sierpnia 2013

Eurocopter dostarczył tureckiemu Gökçen Aviation pierwszą partię śmigłowców ratownictwa medycznego EC135.

Jeden z pięciu pierwszych EC135 przekazanych Gökçen Aviation / Zdjęcie: Eurocopter

Umowa w sprawie zakupu wiropłatów została podpisana w maju br. (Turcja kupuje EC135, 2013-05-07). Na jej mocy producent dostarczy Turkom 17 EC135.  

Śmigłowce będą użytkowane przez zespół THK Gökçen Aviation i Saran Holding. Będzie on realizował usługi ratownictwa medycznego dla potrzeb tureckiego Ministerstwa Zdrowia, przez 5 lat.

Pierwsza piątka EC135 została przekazana odbiorcy wczoraj, niespełna 3 miesiące po podpisaniu kontraktu. Ich eksploatacja rozpocznie się w bieżącym miesiącu.

Kolejne śmigłowce trafią do Turcji do wiosny 2014. Ministerstwo Zdrowia tego kraju używa EC135 do zadań ratownictwa medycznego od 2008.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra