Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Belle 429 dla nowojorskiej policji

Lotnictwo cywilne, 03 lutego 2014

Nowojorska policja zamówiła 4 śmigłowce Bell 429.

Obecnie oddział lotniczy nowojorskiej policji dysponuje także 3 śmigłowcami Bell 412EP (na pierwszym planie) i 4 AgustaWestland AW119 Koala (w tle) / Zdjęcie: NYPD

New York Police Departament (NYPD, Policja miasta Nowy Jork) zawarł z koncernem Bell Helicopters umowę zakupu 4 śmigłowców model 429. Wartości kontraktu nie podano.

Dostawy sprzętu zakończą się w 2015. Nie wiadomo, czy śmigłowce zostaną dostarczone w wersji z podwoziem płozowym, czy kołowym (NBAA 2013: Bell 429 z podwoziem kołowym, 2013-10-23).

Nowe wiropłaty będą używane do zadań patrolowych i porządku publicznego na terenie miasta Nowy Jork i obszaru metropolitarnego. Do ich obowiązków należeć będą także morskie misje poszukiwawczo-ratownicze, zbieranie danych wywiadowczych i zwalczanie terroryzmu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.