Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy termin chrztu USS Zumwalt

Marynarka wojenna, 05 lutego 2014

US Navy ogłosiła nowy termin chrztu niszczyciela typu Zumwalt, przyszłego USS Zumwalt (DDG 1000). Okręt otrzyma swoje imię 12 kwietnia.

USS Zumwalt (DDG 1000) na terenie zakładów stoczniowych Bath Iron Works / Zdjęcie: US Navy

Pierwotne plany zakładały, że do chrztu USS Zumwalt dojdzie 19 października zeszłego roku. Problemy budżetowe Waszyngtonu, które doprowadziły nawet do wstrzymania pracy wielu federalnych urzędów, zmusiły US Navy do przesunięcia tego wydarzenia w czasie (Opóźnia się chrzest pierwszego Zumwalta, 2013-10-14).

Według nowych założeń, DDG 1000 otrzyma swoje imię podczas uroczystości zapowiedzianej na 12 kwietnia br. Ceremonia odbędzie się na terenie zakładów stoczniowych Bath Iron Works, należących do General Dynamics.

Przesunięcie w czasie omawianego wydarzenia nie wpłynie na terminarz przyjmowania okrętu do służby. Ma do tego dojść w 2015.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.