Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A380 dla Skymark

Lotnictwo cywilne, 24 lutego 2014

Airbus opublikował zdjęcie pierwszego A380 przeznaczonego dla linii Skymark.

Pierwszy A380 dla linii Skymark, jeszcze bez zespołu napędowego / Zdjęcie: Airbus

Samolot, z logo towarzystwa na stateczniku pionowym, znajduje się obecnie w zakładach europejskiego koncernu w Tuluzie. Zakończono już montaż ostateczny jego kadłuba i skrzydeł.

Pierwszy A380 przeznaczony dla japońskiego przewoźnika przekołował do hangaru, gdzie nastąpi sprawdzenie działania jego instalacji paliwowej i hydraulicznej, elementów ruchomych, podwozia i zbiorników paliwa. Tam także zostaną zabudowane silniki Rolls-Royce Trent 900 (Trenty dla Skymark, 2012-12-19).

Japońskie linie lotnicze Skymark złożyły zamówienie na 6 Airbusów A380 (Pierwsze A380 dla Japonii, 2011-02-19). Będą one pierwszym użytkownikiem tego typu w Kraju Kwitnącej Wiśni. Samoloty będą obsługiwały połączenia transpacyficzne z portu Tokio-Narita do miast na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych Ameryki.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.