Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

300. Phenom 100

Lotnictwo cywilne, 01 kwietnia 2014

Embraer przekazał odbiorcy 300. bardzo lekki odrzutowiec Phenom 100

300. bardzo lekki odrzutowiec Phenom 100, który trafi do Laticínios Bela Vista / Zdjęcie: Embraer

Dzisiaj w zakładach w São José dos Campos przedstawiciele Embraer Executive Jets przekazali na ręce użytkownika 300. bardzo lekki odrzutowiec Phenom 100. Jego odbiorcą jest przedsiębiorstwo Laticínios Bela Vista, zajmujące się agrobiznesem, którego siedzibą jest Bela Vista de Goiás.

Co warte uwagi, jest to już drugi Phenom 100 dostarczony Laticínios Bela Vista. Pierwszy samolot tego typu służy do transportu kadry kierowniczej do zakładów produkcyjnych i przewozu menedżerów na spotkania z klientami na terenie kraju.

Projekt Phenom 100 został zapoczątkowany w 2005. Pierwszy seryjny odrzutowiec przekazano użytkownikowi w grudniu 2008. Obecnie flota Phenomów 100 używana jest w 25 krajach świata (Ulepszenia Phenoma 100, 2013-08-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.