Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT-owski Embraer w malowaniu retro

Lotnictwo cywilne, 04 kwietnia 2014

PLL LOT zaprezentowały Embraera 175 w malowaniu retro, sprzed kilkudziesięciu lat.

Embraer 175 SP-LIE w malowaniu nawiązującym do schematu z lat 1945-1973

Jak wiadomo, w br. Polskie Linie Lotnicze LOT obchodzą w bieżącym roku 85-lecie istnienia. W związku z tym władze towarzystwa przygotowały niespodziankę, nawiązującą do tej rocznicy.

Dzisiaj w porcie lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie przedstawiciele mediów mogli obejrzeć jeden z samolotów Embraer 175 (SP-LIE) w malowaniu PLL LOT, nawiązującym do schematu z lat 1945-1973. Jest ono dziełem specjalistów z LOT Aircraft Maintenace Services (Umowa LOT AMS z BA CityFlyer, 2014-01-16).

Personel pokładowy w historycznych mundurach / Zdjęcia: Bartosz Głowacki

Dodatkowo, obok samolotu pojawił się personel pokładowy w historycznych mundurach przewoźnika z różnych epok. We wnętrzu Embraera można było także podziwiać archiwalne zdjęcia i plakaty reklamowe PLL LOT.

Po południu SP-LIE wyruszył w inauguracyjny rejs do Pragi. Samolot będzie obsługiwał połączenia na Starym Kontynencie i zapewne wzbudzi zainteresowanie wielu entuzjastów lotnictwa, a także pasażerów, którzy będą mieli okazję podróżować na jego pokładzie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.